| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets 15kg | Pelletkachels Poortugaal - nordic fire - Kalor - Dielle - goedkope pelletkachels - houtkachels - kachels rotterdam | zak | 15 kg | € 6,20 | 41,3 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-24 |
| Piniera | Piniera premium (wit) ENplus A1 | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 1170 kg | € 534,00 | 45,6 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Bigbag Agriselect ENplus A1 Houtpellets | De Houtpellet Shop | big_bag | 1000 kg | € 456,78 | 45,7 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan (bruin) | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 780 kg | € 359,00 | 46,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera witte houtpellets EN+A1 (Eenheid: Pallet (1170 KG)) | Vitalko | pallet | 1170 kg | € 539,00 | 46,1 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera premium (wit) ENplus A1 | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 990 kg | € 459,00 | 46,4 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz houtpellets – (990 kg) (Aantal: Pallet 990 kg (66 x 15 kg) A | Rijnen BV | pallet | 990 kg | € 459,00 | 46,4 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera witte houtpellets EN+A1 (Eenheid: Pallet (990 kg)) | Vitalko | pallet | 990 kg | € 469,00 | 47,4 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera premium wit | Houtpellets Midden-Nederland | zak | 15 kg | € 7,25 | 48,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera witte houtpellets EN+A1 (Eenheid: Zak (15 kg)) | Vitalko | zak | 15 kg | € 7,25 | 48,3 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Piniera | PINIERA Pellets zak 15 KG (afhalen) | Woodpellets2Go | zak | 15 kg | € 7,35 | 49,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Piniera | PINIERA Houtpellet (bezorgen) 65zak | Woodpellets2Go | pallet | 975 kg | € 477,75 | 49,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Prima Pellets | Prima Pellets EN+a1 zak 15kg, naaldhoutpellets, afhalen | Xylo | zak | 15 kg | € 7,35 | 49,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Prima Pellets | Prima Pellets EN+a1 65 zakken 15kg, 975 kg, naaldhoutpellets, afhalen | Xylo | pallet | 975 kg | € 477,75 | 49,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect (mixed wood) | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 975 kg | € 479,00 | 49,1 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan bruin | Houtpellets Midden-Nederland | zak | 10 kg | € 4,95 | 49,5 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Fire Sticks | Fire Sticks – Enplus A1 – 6mm – 70 x 15kg – 1050kg | Pellet Expert | pallet | 1050 kg | € 520,00 | 49,5 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera ENplus A1 houtpellets 1170kg | Melkbusshop | pallet | 1170 kg | € 579,95 | 49,6 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme Naaldhout houtpellets | Onlinepelletshop | pallet | 990 kg | € 490,91 | 49,6 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect mixed wood | Houtpellets Midden-Nederland | zak | 15 kg | € 7,50 | 50,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan pellets zak 14kg | Pieterpellets | zak | 14 kg | € 7,00 | 50,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect Naaldhout houtpellets | Onlinepelletshop | pallet | 975 kg | € 490,91 | 50,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan Mix A1 DIN Plus Houtpellets | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | pallet | 780 kg | € 395,00 | 50,6 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| My Premium Pellets | My Pellets 100% naaldhout ENplus A1 70 zakken á 15kg (1050kg) – Thuisb | Pellet Expert | pallet | 1050 kg | € 535,00 | 50,9 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Piniera | PINIERA Houtpellet (bezorgen) 50 zak | Woodpellets2Go | pallet | 750 kg | € 382,50 | 51,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme naaldhoutpellets ENplus a1, zakken 15kg afgehaald | Xylo | zak | 15 kg | € 7,65 | 51,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme naaldhoutpellets, ENplus a1, 66 zakken 990kg afgehaald | Xylo | pallet | 990 kg | € 504,90 | 51,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Badger | Badger Premium Quality Houtpellets ENplus A1 100% Naaldhout | Pelletvoordeel.nl | pallet | 975 kg | € 499,00 | 51,2 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme Naaldhout houtpellets 15 kg | Onlinepelletshop | zak | 15 kg | € 7,68 | 51,2 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect naaldhoutpellets, EN plus a1, big bag, 1000 kg, thuisbezorg | Xylo | big_bag | 1000 kg | € 512,00 | 51,2 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera ENplus A1 houtpellets 990kg | Melkbusshop | pallet | 990 kg | € 509,95 | 51,5 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect Naaldhout houtpellets 15 kg | Onlinepelletshop | zak | 15 kg | € 7,75 | 51,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect pellets, EN+a1, per zak 15 kg, AFHAALPRIJS | Xylo | zak | 15 kg | € 7,75 | 51,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect pellets, EN+a1, 65 zakken 975 kg per pallet, AFHAALPRIJS | Xylo | pallet | 975 kg | € 503,75 | 51,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Badger | Badger Naaldhout houtpellets | Onlinepelletshop | pallet | 975 kg | € 504,79 | 51,8 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme bruine pellets, ENplus A1, 66 zakken 990kg, thuisbezorgd | Xylo | pallet | 990 kg | € 513,00 | 51,8 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan pellets 784kg | Pieterpellets | pallet | 784 kg | € 409,00 | 52,2 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme (wit) | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 990 kg | € 519,00 | 52,4 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan Mix A1 DIN Plus Houtpellets | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | zak | 10 kg | € 5,25 | 52,5 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan pellets zak 10kg | Pieterpellets | zak | 10 kg | € 5,25 | 52,5 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 65 x 15kg – 975kg | Jaso Pellets | pallet | 975 kg | € 515,00 | 52,8 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| HS Timber | HS Timber naaldhoutpellet EN+A1, zak 15kg, afgehaald | Xylo | zak | 15 kg | € 7,95 | 53,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| HS Timber | HS Timber naaldhoutpellet EN+A1, 990 kg, 66 zakken, afgehaald | Xylo | pallet | 990 kg | € 524,70 | 53,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy Pellets Excellent (66 x 15 kg) | Energy Pellets Moerdijk B.V. | pallet | 990 kg | € 526,63 | 53,2 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme wit | Houtpellets Midden-Nederland | zak | 15 kg | € 8,00 | 53,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy pellets – Excellent – zak | JMB Garden Supplies | zak | 15 kg | € 8,00 | 53,3 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Badger | Badger Houtpellets A1 DIN Plus | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | pallet | 975 kg | € 520,00 | 53,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz houtpellets – losse zak (15 kg) (Gewicht: 1 zak (15 kg)) | Rijnen BV | zak | 15 kg | € 8,00 | 53,3 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme wit houtpellets | Ecoflame | pallet | 990 kg | € 529,00 | 53,4 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect 15kg Mixed Wood Houtpellets Hele Pallet 975kg | Walco Retail | pallet | 975 kg | € 525,00 | 53,8 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme bruine pellets, ENplus A1, big bag 1000kg, thuisbezorgd | Xylo | big_bag | 1000 kg | € 539,00 | 53,9 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power Naaldhout houtpellets (66 × 15 kg) | Onlinepelletshop | pallet | 990 kg | € 534,54 | 54,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Piniera | PINIERA Houtpellet (bezorgen) 40 zak | Woodpellets2Go | pallet | 600 kg | € 324,00 | 54,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Badger | Badger (wit) | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 975 kg | € 529,00 | 54,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme wit houtpellets | Ecoflame | pallet | 495 kg | € 269,00 | 54,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme Houtpellets | (Hoeveelheid: 990 kg bruin (66 zakken)) | doosjehout.nl | pallet | 990 kg | € 539,00 | 54,4 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Energy | Energy Pellets Excellent houtpellets 15 kg | Onlinepelletshop | zak | 15 kg | € 8,18 | 54,5 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | 990 kg | Ten Damme (bruine) houtpellets | ENplus A1 | Inclusief bezorg | HoutjeWarm | haardhout, houtpellets en - briketten | pallet | 990 kg | € 539,95 | 54,5 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Badger | Badger houtpellets EN+A1 (Eenheid: Pallet (975 kg)) | Vitalko | pallet | 975 kg | € 534,00 | 54,8 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Badger | Badger wit | Houtpellets Midden-Nederland | zak | 15 kg | € 8,25 | 55,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect (virgin wood wit) 10 kg | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 880 kg | € 484,00 | 55,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Badger | Badger Houtpellets A1 DIN Plus | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | zak | 15 kg | € 8,25 | 55,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| NRW | NRW Pellets zak 15kg | Pieterpellets | zak | 15 kg | € 8,25 | 55,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| German Pellets | German pellets zak 15kg | Pieterpellets | zak | 15 kg | € 8,25 | 55,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Premium Selection | Premium Selection Biomasa zak 15kg | Pieterpellets | zak | 15 kg | € 8,25 | 55,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz houtpellets - Hele pallet (990 kg) | Svhhandelsonderneming | pallet | 990 kg | € 545,00 | 55,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy pellets Excellent houtpellets EN+A1 (Eenheid: Pallet (990 kg)) | Vitalko | pallet | 990 kg | € 545,00 | 55,0 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin bruin 84 zakken 12,5kg (1050kg) loofhoutpellets, Premium Qualit | Xylo | pallet | 1050 kg | € 579,00 | 55,1 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy Pellets Supreme (56 x 14 kg) | Energy Pellets Moerdijk B.V. | pallet | 784 kg | € 433,18 | 55,2 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Premium Selection | Premium Selection Biomasa 975kg | Pieterpellets | pallet | 975 kg | € 539,00 | 55,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| German Pellets | German pellets 990kg | Pieterpellets | pallet | 990 kg | € 549,00 | 55,5 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Verba | Verba Premium 450kg ENplusA1 Houtpellets | Onshout | pallet | 450 kg | € 250,00 | 55,6 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| NRW | Nrw pellets 990kg | Pieterpellets | pallet | 990 kg | € 555,00 | 56,1 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENplus 5-sterren 30 zakken – Halve pallet | Onlinepelletkorrels.nl | half_pallet | 750 kg | € 423,00 | 56,4 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan Mix A1 DIN Plus Houtpellets | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | pallet | 3120 kg | € 1.760,00 | 56,4 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| German Pellets | German Pellets houtpellets 990kg | German Pellets.nl | pallet | 990 kg | € 559,50 | 56,5 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| German Pellets | German Pellets houtpellets 990kg | Pellets.nl | pallet | 990 kg | € 559,50 | 56,5 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Energy | Energy | Wit | ENplus/A1 | 66 zk | 990kg | Bustotaal | pallet | 990 kg | € 559,95 | 56,6 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power EN/plus A1 5 sterren naaldhout | Houtpellets Midden-Nederland | zak | 15 kg | € 8,50 | 56,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak | Pelletvoordeel.nl | zak | 15 kg | € 8,50 | 56,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera Witte Houtpellets ENplus A1 100% Naaldhout - Per losse zak | Pelletvoordeel.nl | zak | 15 kg | € 8,50 | 56,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Badger | Badger houtpellets EN+A1 (Eenheid: Zak (15 kg)) | Vitalko | zak | 15 kg | € 8,50 | 56,7 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Energy | Energy pellets Excellent houtpellets EN+A1 (Eenheid: Zak (15 kg)) | Vitalko | zak | 15 kg | € 8,50 | 56,7 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect pellets 15 KG | Woodpellets2Go | zak | 15 kg | € 8,50 | 56,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect virgin wood wit 10 kg | Houtpellets Midden-Nederland | zak | 10 kg | € 5,70 | 57,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan Mix A1 DIN Plus Houtpellets | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | pallet | 2340 kg | € 1.335,00 | 57,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin | Wit | ENplus/A1 | 84zk | 1050kg | Bustotaal | pallet | 1050 kg | € 599,95 | 57,1 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Energy | Energy pellets - Excellent (66 zakken) | Zeeuwse houtpellets | pallet | 960 kg | € 549,00 | 57,2 ct/kg | beschikbaar | shopify_api | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin Pellets wit afhalen | DETO pellets stookgroen.nl | zak | 12 kg | € 7,15 | 57,2 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Top Pellets | Top Pellets Excellent ENplus A1, zak afhalen in Ursem (Inhoud per zak: | Top Pellets Europe B.V. | zak | 15 kg | € 8,59 | 57,3 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pellini | Pellini pellets | Pellets.nl | pallet | 990 kg | € 568,75 | 57,5 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme witte houtpellets 100% naaldhout 66 zakken a 15KG | Veluwsepellets | pallet | 990 kg | € 569,15 | 57,5 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan Mix A1 DIN Plus Houtpellets | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | pallet | 1560 kg | € 900,00 | 57,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy Pellets Excellent afhalen | DETO pellets stookgroen.nl | zak | 15 kg | € 8,70 | 58,0 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| German Pellets | German Pellets houtpellets 896kg | German Pellets.nl | pallet | 896 kg | € 519,75 | 58,0 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| HS Timber | HS Timber 66 zkn, EN+A1, naaldhoutpellet, 990 kg, thuisbezorgd | Xylo | pallet | 990 kg | € 577,00 | 58,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Witte Pellets | Witte Pellets | ENplus/A1 | 64zk | 960kg | Bustotaal | pallet | 960 kg | € 559,95 | 58,3 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENPLUS A1 5 sterren naaldhout pellets | JJ Pellets | zak | 15 kg | € 8,75 | 58,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Badger | Badger houtpellets – EN+A1 & DIN+ (Kies je uitvoering: 1 pallet (6 | Houtpellets Online EU | pallet | 975 kg | € 569,00 | 58,4 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Badger | Badger Houtpellets A1 DIN Plus | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | pallet | 3900 kg | € 2.276,00 | 58,4 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy pellets - Excellent (33 zakken) | Zeeuwse houtpellets | pallet | 475 kg | € 279,00 | 58,7 ct/kg | beschikbaar | shopify_api | 2026-09-30 |
| Badger | Badger Houtpellets A1 DIN Plus | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | pallet | 2925 kg | € 1.722,00 | 58,9 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 65 x 15kg – 975kg – Thu | Pellet Expert | pallet | 975 kg | € 575,00 | 59,0 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENplus A1 naaldhout 5-sterren houtpellets big bag 1.000 kg | Xylo | big_bag | 1000 kg | € 590,00 | 59,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power 4-sterren houtpellets (66 x 15 KG) ZWART – Hele pallet | Onlinepelletkorrels.nl | pallet | 990 kg | € 585,00 | 59,1 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Houtpellets Jaso Excellent Wit – 65 zakken á 15 kg – 975KG | Haardhout-Fabriek | pallet | 975 kg | € 577,00 | 59,2 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin | Wit | ENplus/A1 | 1 zak | 12,5kg | Bustotaal | zak | 12 kg | € 7,40 | 59,2 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Badger | Badger Houtpellets A1 DIN Plus | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | pallet | 1950 kg | € 1.158,00 | 59,4 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy excellent ENplusA1 pellets 990kg | Melkbusshop | pallet | 990 kg | € 589,95 | 59,6 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agricola Orange | Agricola Orange – ENplus A1 houtpellet | Ecoflame | pallet | 900 kg | € 539,00 | 59,9 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy | Wit | ENplus/A1 | 1zk | 15kg | Bustotaal | zak | 15 kg | € 8,99 | 59,9 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme wit houtpellets | Ecoflame | zak | 15 kg | € 9,00 | 60,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets | Highstreethoutpellets | pallet | 300 kg | € 180,00 | 60,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | PELLETKORRELS Energy Excellent EN plus A1 | Houthandel Sneek (bouw en tuinmaterialen) | zak | 15 kg | € 9,00 | 60,0 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 30 x 15kg – 450kg | Jaso Pellets | pallet | 450 kg | € 270,00 | 60,0 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power pellets zak 15kg | Pieterpellets | zak | 15 kg | € 9,00 | 60,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy pellets - Excellent (1 zak) | Zeeuwse houtpellets | zak | 15 kg | € 9,00 | 60,0 ct/kg | beschikbaar | shopify_api | 2026-09-30 |
| Badger | Badger 15kg 100% Naaldhout Houtpellets Hele Pallet 975kg | Walco Retail | pallet | 975 kg | € 589,00 | 60,4 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect 15kg Mixed Wood Houtpellets Halve Pallet 480kg | Walco Retail | half_pallet | 480 kg | € 290,00 | 60,4 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Top Pellets | Top Pellets Excellent ENplus A1, zak afhalen in Ursem (Inhoud per zak: | Top Pellets Europe B.V. | zak | 10 kg | € 6,05 | 60,5 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power 990kg | Pieterpellets | pallet | 990 kg | € 599,00 | 60,5 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| NRW | NRW pellets | Pellets.nl | pallet | 990 kg | € 599,75 | 60,6 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 15g – Losse zakken | Onlinepelletkorrels.nl | zak | 15 kg | € 9,10 | 60,7 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect pellets, EN+a1, 88 zakken van 10kg, 880 kg, thuisbezorgd | Xylo | pallet | 880 kg | € 535,85 | 60,9 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz 15kg 100% Naaldhout Houtpellets Hele Pallet 990kg | Walco Retail | pallet | 990 kg | € 609,00 | 61,5 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agricola Orange | Agricola Orange – ENplus A1 houtpellet | Ecoflame | pallet | 450 kg | € 279,00 | 62,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 2 pallets (132 zak/ | Houtpellets Online EU | pallet | 1980 kg | € 1.229,00 | 62,1 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| German Pellets | German Pellets houtpellets 704kg | German Pellets.nl | pallet | 704 kg | € 439,75 | 62,5 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 1 pallet (66 zak/99 | Houtpellets Online EU | pallet | 990 kg | € 619,00 | 62,5 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz houtpellets - Halve pallet (495 kg) | Svhhandelsonderneming | half_pallet | 495 kg | € 310,00 | 62,6 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy Pellets Excellent (30 x 15 kg) | Energy Pellets Moerdijk B.V. | pallet | 450 kg | € 281,93 | 62,6 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Energy Supreme | Energy Supreme 56 zakken a 14 kg, thuisbezorgd, 784kg, EN+A1, pellets | Xylo | pallet | 784 kg | € 495,62 | 63,2 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENplus A1 6 mm 5-sterren naaldhout | De Zeeuwse Haardenspecialist | zak | 15 kg | € 9,50 | 63,3 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agricola Orange | Agricola Orange – ENplus A1 houtpellet | Ecoflame | zak | 15 kg | € 9,50 | 63,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz houtpellets - Per zak (15 kg) | Svhhandelsonderneming | zak | 15 kg | € 9,50 | 63,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan pellets 392kg | Pieterpellets | pallet | 392 kg | € 250,00 | 63,8 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect Houtpellets (bezorgen) 30zak | Woodpellets2Go | pallet | 450 kg | € 290,00 | 64,4 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| German Pellets | German pellets 495kg | Pieterpellets | pallet | 495 kg | € 320,00 | 64,6 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Mercer | Mercer pellets zak 10kg | Pieterpellets | zak | 10 kg | € 6,50 | 65,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power pellets 10kg | Pieterpellets | zak | 10 kg | € 6,50 | 65,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect pellets 10 KG (afhalen) | Woodpellets2Go | zak | 10 kg | € 6,50 | 65,0 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan pellets 390kg 39 x 10kg | Pieterpellets | pallet | 390 kg | € 255,00 | 65,4 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Premium Selection | Premium Selection Biomasa 480kg | Pieterpellets | pallet | 480 kg | € 315,00 | 65,6 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| NRW | NRW pellets 495kg | Pieterpellets | pallet | 495 kg | € 325,00 | 65,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme naaldhoutpellets, ENplus A1, 35 zakken 525kg, thuisbezorgd | Xylo | pallet | 525 kg | € 348,00 | 66,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin pelletkorrels – Losse zakken | Onlinepelletkorrels.nl | zak | 12 kg | € 8,30 | 66,4 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Tartak Olczyk | Tartak Olczyk zak 15kg | Pieterpellets | zak | 15 kg | € 10,00 | 66,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz 15kg 100% Naaldhout Houtpellets Halve Pallet 495kg | Walco Retail | half_pallet | 495 kg | € 330,00 | 66,7 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Badger | Badger 15kg 100% Naaldhout Houtpellets Halve Pallet 480kg | Walco Retail | half_pallet | 480 kg | € 320,00 | 66,7 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect pellets MIXED, EN+a1, 33 zakken 495 kg, thuisbezorgd | Xylo | pallet | 495 kg | € 332,75 | 67,2 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin | Wit | ENplus/A1 | 42zk | 525kg | Bustotaal | pallet | 525 kg | € 359,95 | 68,6 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Energy | Energy | Wit | ENplus/A1 | 30zk | 450kg | Bustotaal | pallet | 450 kg | € 312,90 | 69,5 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan Mix A1 DIN Plus Houtpellets | V.O.F. Brandstoffenhandel Van den Oetelaar | pallet | 390 kg | € 275,00 | 70,5 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy excellent ENplus A1 pellets 495kg | Melkbusshop | pallet | 495 kg | € 354,95 | 71,7 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz houtpellets – (450 kg) (Aantal: Pallet 450 kg (30 x 15 kg)) | Rijnen BV | pallet | 450 kg | € 329,00 | 73,1 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 30 zakken a 450kg | Onlinepelletkorrels.nl | pallet | 450 kg | € 330,00 | 73,3 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | 450 kg Jaso Excellent pellets EN+/A1 30 zakken incl. bezorgen | Pelletkachelverkoop | pallet | 450 kg | € 330,00 | 73,3 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Houtpellets Jaso Excellent Wit- 30 zakken á 15 kg – 450KG | Haardhout-Fabriek | pallet | 450 kg | € 339,00 | 75,3 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz Pellets - 1/2 pellet - 30 zakken x 15 kg = 450 kg | Ron's Warmte | pallet | 450 kg | € 349,00 | 77,6 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Mercer | Mercer pellets 390kg | Pieterpellets | pallet | 390 kg | € 305,00 | 78,2 ct/kg | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENplus 88 zakken van 10 KG | Onlinepelletkorrels.nl | pallet | 750 kg | € 610,00 | 81,3 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 1/2 pallet (30 zak/ | Houtpellets Online EU | pallet | 450 kg | € 369,00 | 82,0 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Badger | Badger houtpellets – EN+A1 & DIN+ (Kies je uitvoering: 1/2 pallet | Houtpellets Online EU | pallet | 450 kg | € 369,00 | 82,0 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power Houtpellets 4 sterren mix | Onlinepelletkorrels.nl | pallet | 690 kg | € 599,00 | 86,8 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Badger | Badger houtpellets – EN+A1 & DIN+ (Kies je uitvoering: 14 zak / 21 | Houtpellets Online EU | pallet | 210 kg | € 209,00 | 99,5 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 15 zak / 210 kg) | Houtpellets Online EU | pallet | 210 kg | € 249,00 | 118,6 ct/kg | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Energy | 35 zakken – Bio Energy Houtpellets | 123natuurproducten.nl | zak | 15 kg | € 345,00 | (23,000 verworpen) | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Badger | 35 zakken – Badger Houtpellets DIN+ & ENplus A1 (15kg per zak) | 123natuurproducten.nl | zak | 15 kg | € 449,00 | (29,933 verworpen) | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| German Pellets | German Pellets houtpellets 1 test zak 15kg | German Pellets.nl | zak | 15 kg | € 25,00 | (1,667 verworpen) | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan houtpellets bruin 14KG | Haardhout-Hofman | zak | 14 kg | € 462,00 | (33,000 verworpen) | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | 1/2 Agriselect ENplus A1 Mixed Wood Houtpellets (33 zakken) | De Houtpellet Shop | zak | 15 kg | € 241,98 | (16,132 verworpen) | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | 1/2 pallet Agriselect ENplus A1 Virgin Wood Houtpellets (33 zakken) | De Houtpellet Shop | pallet | | € 252,76 | | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan Houtpellets 10 KG “Mix” A1 per pallet a 36 zakken | Onlinepelletkorrels.nl | pallet | | € 290,00 | | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENplus – Losse zakken | Onlinepelletkorrels.nl | zak | 750 kg | € 9,60 | (0,013 verworpen) | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect Virgin Woodpellets 10 KG – Hele pallet | Onlinepelletkorrels.nl | pallet | | € 536,00 | | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect ENplus A1 Mixed Wood Houtpellets – Hele pallet | Onlinepelletkorrels.nl | pallet | | € 532,00 | | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Plospan | Plospan Houtpellets bruin 78 zakken à 10 KG | Onlinepelletkorrels.nl | zak | 10 kg | € 430,00 | (43,000 verworpen) | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin pelletkorrels – Hele pallet | Onlinepelletkorrels.nl | pallet | | € 649,00 | | beschikbaar | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agricola Black | Agricola black | UwBrandhout.nl | zak | 15 kg | € 459,00 | (30,600 verworpen) | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agricola Orange | Agricola orange | UwBrandhout.nl | zak | 15 kg | € 449,00 | (29,933 verworpen) | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | ten Damme | UwBrandhout.nl | zak | 15 kg | € 459,00 | (30,600 verworpen) | beschikbaar | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Tartak Olczyk | Tartak houtpellets 100% naaldhout ENplus A1 70 zakken a 15KG | Veluwsepellets | pallet | 1050 kg | € 389,00 | 37,0 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agricola Blue | Agricola Blauw premium ENplus A1 houtpellets pallet met 66 x 15kg | 99 | JRM Pellets | pallet | 990 kg | € 399,00 | 40,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Happy Houtpellets | Happy houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 75 x 10kg – 750kg – Afgehaald | Jaso Pellets | pallet | 750 kg | € 309,00 | 41,2 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| My Premium Pellets | My Pellets 100% naaldhout ENplus A1 70 zakken á 15kg (1050kg) – Afgeha | Pellet Expert | pallet | 1050 kg | € 435,00 | 41,4 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Fire Sticks | Fire Sticks Pellets – Enplus A1 – 6mm (Hoeveelheid: Zak 15Kg) | PelletVoordeel Hoeselt | zak | 15 kg | € 6,30 | 42,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Houtpellets Jaso Excellent Wit – 65 zakken á 15 kg – 975KG | Haardhout De Steeg | pallet | 975 kg | € 414,00 | 42,5 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Pellets – Pallet Pellets , Enplus A1, 6mm (Hoeveelheid: Pallet Pe | PelletVoordeel Hoeselt | pallet | 975 kg | € 422,50 | 43,3 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Pellets – Enplus A1 – 6mm (Hoeveelheid: Zak 15Kg) | PelletVoordeel Hoeselt | zak | 15 kg | € 6,50 | 43,3 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Houtpellets Pure Power ENplus mix pellets 66 zakken van 15kg (990kg) | Pellets van Jos | pallet | 990 kg | € 430,00 | 43,4 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Verba Regular houtpellets (35 zakken) | Zeeuwse houtpellets | pallet | 525 kg | € 230,00 | 43,8 ct/kg | uitverkocht | shopify_api | 2026-09-30 |
| My Premium Pellets | My Premium Pellets – (Hoeveelheid: Zak 15Kg) | PelletVoordeel Hoeselt | zak | 15 kg | € 6,60 | 44,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Verba Regular houtpellets (70 zakken) | Zeeuwse houtpellets | pallet | 999 kg | € 440,00 | 44,0 ct/kg | uitverkocht | shopify_api | 2026-09-30 |
| Energy | Clear Energy ENplus A1 6 mm naaldhout (70 x 15 kg) | Westland Pellets | pallet | 1050 kg | € 463,63 | 44,2 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Happy Houtpellets | Happy houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 45 x 10kg – 450kg | Jaso Pellets | pallet | 450 kg | € 199,00 | 44,2 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agricola | Agricola Pellets – (Hoeveelheid: Zak 15Kg) | PelletVoordeel Hoeselt | zak | 15 kg | € 6,70 | 44,7 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Fire Sticks | Fire Sticks houtpellets 100% naaldhout ENplus A1 70 zakken a 15KG | Veluwsepellets | pallet | 1050 kg | € 470,00 | 44,8 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| My Premium Pellets | My Pellets 100% naaldhout ENplus A1 | Veluwsepellets | pallet | 1050 kg | € 480,00 | 45,7 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENplus A1 6 mm naaldhout (big bag) | Westland Pellets | big_bag | 1000 kg | € 462,77 | 46,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| My Premium Pellets | My Pellets 100% naaldhout ENplus A1 1 zak á 15kg – Afgehaald | Pellet Expert | zak | 15 kg | € 6,95 | 46,3 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Energy | Energy Pellets Excellent – Premium houtpellets (66 × 15 kg) | Pellets van Jos | pallet | 990 kg | € 459,00 | 46,4 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Piniera | PINIERA - Pellets - ENplus A1 - 66 zakken - 990 kg - Incl bezorging | Pelletvoordeel.nl | pallet | 990 kg | € 459,00 | 46,4 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Verba | Verba Regular houtpellets (1 zak) | Zeeuwse houtpellets | zak | 15 kg | € 7,01 | 46,7 ct/kg | uitverkocht | shopify_api | 2026-09-30 |
| Fire Sticks | Fire Sticks – Enplus A1 – 6mm – 70 x 15kg – 1050kg | Jaso Pellets | pallet | 1050 kg | € 494,95 | 47,1 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Houtpellets Jaso Excellent Wit – 30 zakken á 15 kg – 450KG | Haardhout De Steeg | pallet | 450 kg | € 214,00 | 47,6 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Fire Sticks | Fire Sticks – Enplus A1 – 6mm – 65 x 15kg – 975kg | Jaso Pellets | pallet | 975 kg | € 464,95 | 47,7 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agricola Blue | Agricola Blauw premium ENplus A1 houtpellets pallet met 30 x 15kg | 45 | JRM Pellets | pallet | 450 kg | € 215,00 | 47,8 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Tayfun | Tayfun zak 15kg | Pieterpellets | zak | 15 kg | € 7,25 | 48,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera premium pellets ENplusA1 100% naaldhout | JJ Pellets | zak | 15 kg | € 7,35 | 49,0 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera premium ENplus A1 houtpellets | 66 zakken x 15 kg | 990kg | JRM Pellets | pallet | 990 kg | € 489,00 | 49,4 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Tayfun | Tayfun pellets Eiken 990 kg | Pieterpellets | pallet | 990 kg | € 489,00 | 49,4 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Energy Pellets Excellent – Premium houtpellets ENplus A1 – Zak 15 kg | Pellets van Jos | zak | 15 kg | € 7,50 | 50,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Afgehaald – houtpellets Pure Power ENplus mix pellets 1 zak van 15kg | Pellets van Jos | zak | 15 kg | € 7,50 | 50,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 66 zakken - 990 KG - 100% | Pelletvoordeel.nl | pallet | 990 kg | € 499,00 | 50,4 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power 10 KG ENplus A1 6mm 5-sterren naaldhout (88x10kg) | Westland Pellets | pallet | 880 kg | € 446,27 | 50,7 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| My Premium Pellets | My Pellets – Enplus A1 – 6mm – 65 x 15kg – 975kg | Jaso Pellets | pallet | 975 kg | € 494,95 | 50,8 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Verba Premium 975kg ENplusA1 Houtpellets | Onshout | pallet | 975 kg | € 495,00 | 50,8 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets 100% naaldhout ENplus A1 65 zakken a 15KG | Veluwsepellets | pallet | 975 kg | € 495,00 | 50,8 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| My Premium Pellets | My Pellets – Enplus A1 – 6mm – 70 x 15kg – 1050kg | Jaso Pellets | pallet | 1050 kg | € 534,95 | 50,9 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Happy Houtpellets | Happy houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 45 x 10kg – 450kg – Afgehaald | Jaso Pellets | pallet | 450 kg | € 230,00 | 51,1 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Bezorgd – houtpellets Verba premium pellets 65 zakken van 15kg | Pellets van Jos | pallet | 975 kg | € 499,00 | 51,2 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets ENplus A1 Pallet van 65 zakken x 15kg | 975 | JRM Pellets | pallet | 975 kg | € 500,00 | 51,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin Wit 12,5kg 100% Naaldhout Houtpellets Hele Pallet 1050kg | Walco Retail | pallet | 1050 kg | € 539,00 | 51,3 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - 66 zakken - 990 KG - 100% Naald | Pelletvoordeel.nl | pallet | 990 kg | € 509,00 | 51,4 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Elite Rood | Elite ROOD naaldhoutpellet, EN plus a1, 65 zakken, 975 kg, thuisbezorg | Xylo | pallet | 975 kg | € 505,00 | 51,8 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Verba | Verba Premium Houtpellets – 70 × 15 kg pallet (ENplus A1 & DIN+) | Pellets van Jos | pallet | 1050 kg | € 545,00 | 51,9 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Lenne Pellets | Lenne Pellets | Wit | ENplus/A1 | 65zk | 975kg | Bustotaal | pallet | 975 kg | € 509,00 | 52,2 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Biomasa Premium | Biomasa Premium pellets ENplusA1 100% naaldhout (65 zakken) | JJ Pellets | zak | 15 kg | € 7,85 | 52,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Badger | Badger premium witte ENplus A1 houtpellets | pallet 65 zakken à 15 kg | JRM Pellets | pallet | 975 kg | € 519,00 | 53,2 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Ten Damme | Ten Damme Witte Houtpellets ENplus A1 100% Naaldhout - Per losse zak | Pelletvoordeel.nl | zak | 15 kg | € 7,99 | 53,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pellini | Pellini | Wit | ENplus/A1 | 1zk | 15kg | Bustotaal | zak | 15 kg | € 8,00 | 53,3 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Biomasa Excellent | Biomasa Excellent pellets ENplusA1 100% naaldhout | JJ Pellets | zak | 15 kg | € 8,00 | 53,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Elite Groen | Elite GROEN 65 zakken, 975 kg, naaldhoutpellet, EN+ a1, thuisbezorgd | Xylo | pallet | 975 kg | € 535,00 | 54,9 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - 33 zakken - 495 KG - 100% Naald | Pelletvoordeel.nl | pallet | 495 kg | € 272,25 | 55,0 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| TASK | TASK pellets 975kg | Pieterpellets | pallet | 975 kg | € 539,00 | 55,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power EN/plus A1 5 sterren naaldhout | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 990 kg | € 549,00 | 55,5 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Fire Sticks | Fire Sticks – Enplus A1 – 6mm – 30 x 15kg – 450kg | Jaso Pellets | pallet | 450 kg | € 249,95 | 55,5 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pellini | Pellini | Wit | ENplus/A1 | 66zk | 990kg | Bustotaal | pallet | 990 kg | € 554,00 | 56,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin Wit 12,5kg 100% Naaldhout Houtpellets Halve Pallet 525kg | Walco Retail | half_pallet | 525 kg | € 295,00 | 56,2 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Verba Premium pellets 65 zakken EN+/A1 | Pelletkachelverkoop | pallet | 975 kg | € 550,00 | 56,4 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Lenne Pellets | Lenne Pellets | Wit | ENplus/A1 | 1 zak | 15kg | Bustotaal | zak | 15 kg | € 8,50 | 56,7 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera premium ENplus A1 houtpellets zak van 15kg | JRM Pellets | zak | 15 kg | € 8,50 | 56,7 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Mercer | Mercer pellets zak 15kg | Pieterpellets | zak | 15 kg | € 8,50 | 56,7 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Verba | Verba houtpellets EN+A1 (Eenheid: Pallet (1050kg)) | Vitalko | pallet | 1050 kg | € 599,00 | 57,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Happy Houtpellets | Happy houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 75 x 10kg – 750kg | Jaso Pellets | pallet | 750 kg | € 429,00 | 57,2 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Mercer | Mercer pellets 990kg | Pieterpellets | pallet | 990 kg | € 569,00 | 57,5 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Lenne Pellets | Lenne Pellets | Wit | ENplus/A1 | 30zk | 450kg | Bustotaal | pallet | 450 kg | € 259,00 | 57,6 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| My Premium Pellets | My Pellets – Enplus A1 – 6mm – 30 x 15kg – 450kg | Jaso Pellets | pallet | 450 kg | € 259,95 | 57,8 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Excellent Selection | Excellent Selection Biomassa | Pieterpellets | zak | 15 kg | € 8,75 | 58,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agricola Orange | Agricola witte premium ENplus A1 houtpellets pallet met 66 x 15kg | 99 | JRM Pellets | pallet | 990 kg | € 579,00 | 58,5 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 65 zakken a 975kg | Onlinepelletkorrels.nl | pallet | 975 kg | € 575,00 | 59,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Excellent Selection | Excellent Selection Biomassa - Premium houtpellets 975kg | Pieterpellets | pallet | 975 kg | € 579,00 | 59,4 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Verba | Verba houtpellets EN+A1 (Eenheid: Pallet (975 kg)) | Vitalko | pallet | 975 kg | € 579,00 | 59,4 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Happy Houtpellets | Happy houtpellets – Enplus A1 – 6mm – per zak 10kg – Afgehaald | Jaso Pellets | zak | 10 kg | € 6,00 | 60,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets ENplus A1 zak van 15kg | JRM Pellets | zak | 15 kg | € 9,00 | 60,0 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Verba | Verba houtpellets EN+A1 (Eenheid: Zak (15 kg)) | Vitalko | zak | 15 kg | € 9,00 | 60,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Biomasa Excellent | Biomasa Excellent houtpellets EN+A1 (Eenheid: Zak (15 kg)) | Vitalko | zak | 15 kg | € 9,00 | 60,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets (wit) EN+A1 (Kies je uitvoering: 2 pallets | Houtpellets Online EU | pallet | 1950 kg | € 1.189,00 | 61,0 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets (wit) EN+A1 (Kies je uitvoering: 1 pallet ( | Houtpellets Online EU | pallet | 975 kg | € 599,00 | 61,4 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Biomasa Excellent | Biomasa Excellent houtpellets EN+A1 (Eenheid: Pallet (975 kg)) | Vitalko | pallet | 975 kg | € 599,00 | 61,4 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Vita Holz | VITA HOLZ Houtpellets – 100% Naaldhout – ENplus A1 – 990KG | Pelletvoordeel.nl | pallet | 990 kg | € 609,00 | 61,5 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pelfin | PELFIN - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - 84 | Pelletvoordeel.nl | pallet | 1050 kg | € 649,00 | 61,8 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Witte Pellets | Witte Pellets | ENplus/A1 | 1zk | 15kg | Bustotaal | zak | 15 kg | € 9,50 | 63,3 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agricola Orange | Agricola witte premium ENplus A1 houtpellets halve pallet met 30 x 15k | JRM Pellets | half_pallet | 450 kg | € 285,00 | 63,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agricola Orange | Agricola witte premium ENplus A1 houtpellets losse zak van 15kg | JRM Pellets | zak | 15 kg | € 9,50 | 63,3 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Verba | Verba Premium houtpellets – 15 kg zak | Pellets van Jos | zak | 15 kg | € 9,50 | 63,3 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Mercer | Mercer pellets 495kg | Pieterpellets | pallet | 495 kg | € 320,00 | 64,6 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENplus A1 6 mm 5-sterren naaldhout (30 x 15 kg) | Westland Pellets | pallet | 450 kg | € 294,17 | 65,4 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Tartak Olczyk | Tartak Olczyk 1050kg | Pieterpellets | pallet | 1050 kg | € 699,00 | 66,6 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Witte Pellets | Witte Pellets | ENplus/A1 | 30zk | 450kg | Bustotaal | pallet | 450 kg | € 309,95 | 68,9 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Excellent Selection | Excellent Selection Biomassa - Premium houtpellets 480kg | Pieterpellets | pallet | 480 kg | € 335,00 | 69,8 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Tartak Olczyk | Tartak Olczyk 525kg | Pieterpellets | pallet | 525 kg | € 395,00 | 75,2 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power pellets 440kg 44 x 10 kg | Pieterpellets | pallet | 440 kg | € 335,00 | 76,1 ct/kg | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets (wit) EN+A1 (Kies je uitvoering: 1/2 pallet | Houtpellets Online EU | pallet | 450 kg | € 359,00 | 79,8 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENplus 66 zakken | Onlinepelletkorrels.nl | pallet | 750 kg | € 620,00 | 82,7 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets (wit) EN+A1 (Kies je uitvoering: 15 zak / 2 | Houtpellets Online EU | pallet | 225 kg | € 219,00 | 97,3 ct/kg | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agricola Blue | Agricola Blue – ENplus A1 houtpellets | Ecoflame | zak | 15 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agricola Black | Agricola Black – ENplus A1 houtpellet | Ecoflame | zak | 15 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin wit | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 1050 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Verba | Verba wit | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 975 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Vita Holz | Vita Holz | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 990 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin (wit) | Houtpellets Midden-Nederland | zak | 12 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Biomasa Excellent | Excellent pellets (wit) | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 975 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Premium Selection | Biomasa Premium Selection Houtpellets ENplus A1 | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 975 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Energy | Bio energy houtpellets | Jaso Pellets | pallet | 750 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Badger | Badger premium witte ENplus A1 houtpellets | pallet 30 zakken à 15 kg | JRM Pellets | pallet | 450 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera premium ENplus A1 houtpellets | 30 zakken x 15 kg | 450kg | JRM Pellets | pallet | 450 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Biomasa | Excellent Selection pellets Biomasa | Meijering V.O.F. Pellets | zak | 15 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Agriselect | Agriselect ENplus A1 Virgin Wood Houtpellets (naaldhout) – Losse zakke | Onlinepelletkorrels.nl | zak | 15 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Big Bag Agriselect ENplus A1 Houtpellets | Onlinepelletkorrels.nl | big_bag | | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Energy | Energy Pellets Excellent houtpellets (66 × 15 kg) | Onlinepelletshop | pallet | 990 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Badger | Badger Naaldhout houtpellets 15 kg | Onlinepelletshop | zak | 15 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Pellets – Halve Pallet (33x15Kg) – Enplus A1 – 6mm | PelletVoordeel Hoeselt | half_pallet | 495 kg | € 6,50 | (0,013 verworpen) | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Jaso Excellent | Jaso Pellets – Pallet Pellets , Enplus A1, 6mm (Hoeveelheid: Zak 15Kg) | PelletVoordeel Hoeselt | pallet | | € 6,50 | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Verba Premium houtpellets | Pellets2Burn | pallet | 1050 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Verba Premium houtpellets | Pellets2Burn | pallet | 750 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Afgehaald – houtpellets Verba pellets 65 zakken van 15kg | Pellets van Jos | pallet | 975 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Afgehaald – houtpellets Verba pellets 1 zak van 15kg | Pellets van Jos | zak | 15 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | bezorgd – houtpellets Verba pellets 1 bigbag van circa 1050kg | Pellets van Jos | big_bag | 1050 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Afgehaald – houtpellets Verba pellets 1 bigbag van circa 1050kg | Pellets van Jos | big_bag | 1050 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Verba | Afgehaald – houtpellets Verba pellets 70 zakken van 15kg | Pellets van Jos | pallet | 1050 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Afgehaald – houtpellets Agriselect EN+ A1 (1 zak a 10kg) | Pellets van Jos | zak | 10 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Bezorgd – houtpellets Agriselect EN+ A1 65zakken van 15kg | Pellets van Jos | pallet | 975 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Bezorgd – houtpellets Agriselect EN+ A1 88zakken van 10kg | Pellets van Jos | pallet | 880 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Afgehaald – houtpellets Agriselect EN+ A1 (1 zak a 15kg) | Pellets van Jos | zak | 15 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Agriselect | Afgehaald – houtpellets Agriselect EN+ A1 (1 pallet 65 zakken) | Pellets van Jos | pallet | 975 kg | | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Halve pallet Witte Houtpellets - ENplus A1 - 33 zakken - 4 | Pelletvoordeel.nl | half_pallet | 495 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pelfin | Pelfin Pellets wit, 1/2 pallet (42 zakken) | DETO pellets stookgroen.nl | pallet | | € 297,00 | | uitverkocht | woocommerce_api | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENplus A1 6 mm 4-sterren MIX (66 x 15 kg) | Westland Pellets | pallet | 990 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Pure Power | Pure Power ENplus A1 6 mm 5-sterren naaldhout (1 x 15 kg) | Westland Pellets | zak | 15 kg | | | uitverkocht | llm_crawl | 2026-09-30 |
| Piniera | Piniera premium ENplus A1 houtpellets | 30 zakken x 15 kg | 450kg | JRM Pellets | half_pallet | 990 kg | € 245,00 | 24,8 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-24 |
| HS Timber | Testpakket Houtpellets 4x5kg | Verba, Jaso, Agricola & HS Timber | JRM Pellets | zak | 80 kg | € 22,00 | 27,5 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-24 |
| Agricola Orange | Agricola witte premium ENplus A1 houtpellets halve pallet met 30 x 15k | JRM Pellets | half_pallet | 990 kg | € 285,00 | 28,8 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-24 |
| Verba | Verba 100% naaldhoutpellets ENplus A1 pallet met 70 zakken x 15KG | 10 | JRM Pellets | pallet | 1050 kg | € 390,00 | 37,1 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | Verba 100% naaldhoutpellets ENplus A1 pallet met 66 zakken x 15KG | 99 | JRM Pellets | pallet | 990 kg | € 379,00 | 38,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Biomasa Premium | Biomasa Premium 100% naaldhoutpellets ENplus A1 pallet met 65 zakken x | JRM Pellets | pallet | 975 kg | € 379,00 | 38,9 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Bear Knut | Bear Knut 100% naaldhoutpellets ENplus A1 met 65 zakken x 15kg | 975kg | JRM Pellets | pallet | 975 kg | € 379,00 | 38,9 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| My Premium Pellets | My Premium Pellets ENplus A1 Houtpellets pallet met 66 x 15 kg | 990kg | JRM Pellets | pallet | 990 kg | € 405,00 | 40,9 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Biomasa Excellent | Biomasa Excellent 100% naaldhoutpellets ENplus A1 pallet met 65 zakken | JRM Pellets | pallet | 975 kg | € 409,00 | 41,9 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| HS Timber | HS Timber Houtpellets ENplus A1 pallet met 66 zakken x 15kg | 990kg | JRM Pellets | pallet | 990 kg | € 419,00 | 42,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Bear Knut | Bear Knut 100% naaldhoutpellets ENplus A1 | Halve pallet met 30 zakken | JRM Pellets | half_pallet | 450 kg | € 199,00 | 44,2 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| TUINDECO | tuindeco_15kg | Xylo | zak | 15 kg | € 6,75 | 45,0 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-07 |
| TUINDECO | tuindeco_15kg | Xylo | pallet | 990 kg | € 445,50 | 45,0 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-07 |
| TUINDECO | tuindeco_15kg | Xylo | pallet | 990 kg | € 445,50 | 45,0 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-07 |
| TUINDECO | tuindeco_15kg | Xylo | zak | 15 kg | € 6,75 | 45,0 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-07 |
| Agriselect | Bigbag Agriselect ENplus A1 Houtpellets | De Houtpellet Shop | pallet | 1000 kg | € 456,78 | 45,7 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 1170 kg | € 539,00 | 46,1 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | Piniera premium pellets ENplusA1 100% naaldhout. | JJ Pellets | pallet | 990 kg | € 457,00 | 46,2 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Pure Power | Pure Power ENplus A1 6 mm naaldhout (big bag) | Westland Pellets | pallet | 1000 kg | € 462,77 | 46,3 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 990 kg | € 459,00 | 46,4 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | Verba 100% naaldhoutpellets ENplus A1 halve pallet met 30 zakken x 15K | JRM Pellets | half_pallet | 450 kg | € 209,00 | 46,4 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Biomasa Excellent | Biomasa Excellent 100% naaldhoutpellets ENplus A1 | Halve pallet met 3 | JRM Pellets | half_pallet | 450 kg | € 209,99 | 46,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| My Premium Pellets | My Premium Pellets ENplus A1 Houtpellets pallet met 30 x 15 kg | 450kg | JRM Pellets | half_pallet | 450 kg | € 210,00 | 46,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| HS Timber | HS Timber Houtpellets ENplus A1 zak 15kg | JRM Pellets | zak | 15 kg | € 7,00 | 46,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 375 kg | € 175,00 | 46,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 450 kg | € 210,00 | 46,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 495 kg | € 231,00 | 46,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 525 kg | € 245,00 | 46,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 600 kg | € 280,00 | 46,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 750 kg | € 350,00 | 46,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 900 kg | € 420,00 | 46,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | Piniera premium pellets ENplusA1 100% naaldhout. | JJ Pellets | half_pallet | 495 kg | € 235,00 | 47,5 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| HS Timber | HS Timber Houtpellets ENplus A1 | Halve pallet met 30 zakken x 15kg | | JRM Pellets | half_pallet | 450 kg | € 215,00 | 47,8 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 75 kg | € 36,25 | 48,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 150 kg | € 72,50 | 48,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 225 kg | € 108,75 | 48,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Piniera | PINIERA - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse z | Pelletvoordeel.nl | zak | 300 kg | € 145,00 | 48,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Biomasa Premium | Biomasa Premium pellets ENplusA1 100% naaldhout (65 zakken) ‼️Tijdelij | JJ Pellets | pallet | 975 kg | € 475,00 | 48,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Plospan | plospan_xkg | Pieterpellets | pallet | 784 kg | € 385,00 | 49,1 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-21 |
| Plospan | plospan_14kg | Pieterpellets | pallet | 784 kg | € 385,00 | 49,1 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-18 |
| Plospan | Plospan (bruin) Houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 2 pallets (156 | Houtpellets Online EU | pallet | 1560 kg | € 769,00 | 49,3 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Tayfun | Tayfun pellets Eiken 990 kg | Pieterpellets | pallet | 990 kg | € 489,00 | 49,4 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Verba | Verba Pellets – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 1 pallet (65 za | Houtpellets Online EU | pallet | 975 kg | € 484,00 | 49,6 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Verba | Verba Premium Pellets (wit) – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 2 | Houtpellets Online EU | pallet | 1950 kg | € 969,00 | 49,7 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Plospan | Plospan (bruin) Houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 1 pallet (78 za | Houtpellets Online EU | pallet | 780 kg | € 389,00 | 49,9 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| My Premium Pellets | My Premium Pellets ENplus A1 Houtpellets losse zak van 15 kg | JRM Pellets | zak | 15 kg | € 7,50 | 50,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Biomasa Excellent | Biomasa Excellent 100% naaldhoutpellets ENplus A1 zak 15KG | JRM Pellets | zak | 15 kg | € 7,50 | 50,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (70 Zakken - 1050 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 1050 kg | € 525,00 | 50,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 990 kg | € 499,00 | 50,4 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (66 zakken - 990 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 990 kg | € 499,00 | 50,4 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| My Premium Pellets | My Pellets (wit) – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 1 pallet (70 | Houtpellets Online EU | pallet | 1050 kg | € 532,00 | 50,7 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (40 zakken - 600 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 600 kg | € 304,00 | 50,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (50 zakken - 750 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 750 kg | € 380,00 | 50,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (60 zakken - 900 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 900 kg | € 456,00 | 50,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Biomasa Excellent | Biomasa Excellent pellets ENplusA1 100% naaldhout. ‼️Tijdelijk | JJ Pellets | pallet | 975 kg | € 499,00 | 51,2 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 975 kg | € 499,00 | 51,2 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Anpol | anpol_xkg | Xylo | pallet | 975 kg | € 499,95 | 51,3 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-07 |
| Biomasa Premium | Biomasa Premium pellets ENplusA1 100% naaldhout (65 zakken) ‼️Tijdelij | JJ Pellets | half_pallet | 480 kg | € 249,00 | 51,9 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Halve palllet Witte Houtpellets - ENplus A1 - 33 zakken - | Pelletvoordeel.nl | pallet | 495 kg | € 257,40 | 52,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 225 kg | € 117,00 | 52,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 300 kg | € 156,00 | 52,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 375 kg | € 195,00 | 52,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 450 kg | € 234,00 | 52,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 525 kg | € 273,00 | 52,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 600 kg | € 312,00 | 52,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 750 kg | € 390,00 | 52,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 900 kg | € 468,00 | 52,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (35 zakken - 525 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 525 kg | € 273,00 | 52,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Plospan | Ten Damme (wit) | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 990 kg | € 519,00 | 52,4 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 75 kg | € 39,50 | 52,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Ten Damme | TEN DAMME - Witte Houtpellets - ENplus A1 - 100% Naaldhout - Per losse | Pelletvoordeel.nl | zak | 150 kg | € 79,00 | 52,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 600 kg | € 316,00 | 52,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 750 kg | € 395,00 | 52,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 900 kg | € 474,00 | 52,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (15 zakken - 225 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 225 kg | € 118,50 | 52,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (20 zakken - 300 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 300 kg | € 158,00 | 52,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (25 zakken - 375 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 375 kg | € 197,50 | 52,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (30 zakken - 450 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 450 kg | € 237,00 | 52,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Biomasa Excellent | Biomasa Excellent pellets ENplusA1 100% naaldhout. ‼️Tijdelijk | JJ Pellets | half_pallet | 480 kg | € 255,00 | 53,1 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (1 zak - 15 KG) | Pelletvoordeel.nl | zak | 15 kg | € 7,99 | 53,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (5 zakken - 75 KG) | Pelletvoordeel.nl | zak | 75 kg | € 39,95 | 53,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | VERBA - Houtpellets - ENplus A1 (10 zakken - 150 KG) | Pelletvoordeel.nl | pallet | 150 kg | € 79,90 | 53,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 15 kg | € 8,00 | 53,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 75 kg | € 40,00 | 53,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 150 kg | € 80,00 | 53,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 225 kg | € 120,00 | 53,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 300 kg | € 160,00 | 53,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 375 kg | € 200,00 | 53,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger - Premium Quality Houtpellets - Enplus A1 - 100% Naaldhout - Pe | Pelletvoordeel.nl | zak | 450 kg | € 240,00 | 53,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Plospan | Ten Damme (wit) | Houtpellets Midden-Nederland | zak | 15 kg | € 8,00 | 53,3 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (66 zakken - 990 | Pelletvoordeel.nl | zak | 990 kg | € 529,00 | 53,4 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Plospan | Plospan pellets 780kg 78x10kg | Pieterpellets | pallet | 780 kg | € 419,00 | 53,7 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (50 zakken - 750 | Pelletvoordeel.nl | zak | 750 kg | € 405,00 | 54,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (60 zakken - 900 | Pelletvoordeel.nl | zak | 900 kg | € 486,00 | 54,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Witte Pellets | witte_pellets_15kg | Bustotaal | pallet | 975 kg | € 529,00 | 54,3 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-07 |
| Ten Damme | Ten Damme wit - Halve pallet | Ecoflame | half_pallet | 495 kg | € 269,00 | 54,3 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Piniera | Piniera premium ENplus A1 houtpellets | 30 zakken x 15 kg | 450kg | JRM Pellets | half_pallet | 450 kg | € 245,00 | 54,4 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Agriselect | agriselect_xkg | Xylo | pallet | 1000 kg | € 547,50 | 54,8 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-21 |
| Agriselect | Agriselect (virgin wood wit) pallet 880 kg | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 880 kg | € 484,00 | 55,0 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (20 zakken - 300 | Pelletvoordeel.nl | zak | 300 kg | € 165,00 | 55,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (25 zakken - 375 | Pelletvoordeel.nl | zak | 375 kg | € 206,25 | 55,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (30 zakken - 450 | Pelletvoordeel.nl | zak | 450 kg | € 247,50 | 55,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (35 zakken - 525 | Pelletvoordeel.nl | zak | 525 kg | € 288,75 | 55,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (40 zakken - 600 | Pelletvoordeel.nl | zak | 600 kg | € 330,00 | 55,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Premium Selection | premium_selection_xkg | Pieterpellets | pallet | 975 kg | € 539,00 | 55,3 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-18 |
| German Pellets | German pellets 990kg | Pieterpellets | pallet | 990 kg | € 549,00 | 55,5 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| NRW | NRW pellets 990kg | Pieterpellets | pallet | 990 kg | € 555,00 | 56,1 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Prima Pellets | Prima pellets EN+a1, 65 zakken, 975 kg, naaldhoutpellet, thuisbezorgd | Xylo | pallet | 975 kg | € 549,00 | 56,3 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Pure Power | Pure Power ENPLUS A1 5 sterren naaldhout pellets (Volle pallet ( 66 z | JJ Pellets | pallet | 990 kg | € 559,00 | 56,5 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets ENplus A1 | Halve pallet van 30 zakken x 15 | JRM Pellets | half_pallet | 450 kg | € 255,00 | 56,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (5 zakken - 75 KG | Pelletvoordeel.nl | zak | 75 kg | € 42,50 | 56,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (10 zakken - 150 | Pelletvoordeel.nl | zak | 150 kg | € 85,00 | 56,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Pure Power | PURE POWER - Houtpellets - ENplus A1 - Per losse zak (15 zakken - 225 | Pelletvoordeel.nl | zak | 225 kg | € 127,50 | 56,7 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Pallet Badger Pellets - 65 zakken x 15 kg = 975 kg | Ron's Warmte | pallet | 975 kg | € 559,00 | 57,3 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Mercer | Mercer pellets 990kg | Pieterpellets | pallet | 990 kg | € 569,00 | 57,5 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Pure Power | Pure Power ENPLUS A1 5 sterren naaldhout pellets (Halve Pallet ( 33 z | JJ Pellets | half_pallet | 495 kg | € 285,00 | 57,6 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Verba | Verba Pellets – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 1/2 pallet (30 | Houtpellets Online EU | pallet | 525 kg | € 304,00 | 57,9 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| HS Timber | HS Timber 66 zkn, EN+A1, naaldhoutpellet, 990 kg, thuisbezorgd | Xylo | pallet | 990 kg | € 577,00 | 58,3 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| HS Timber | HS Timber 66 zkn, EN+A1, naaldhoutpellet, 990 kg, thuisbezorgd | Xylo | pallet | 990 kg | € 577,00 | 58,3 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Tayfun | tayfun_xkg | Pieterpellets | pallet | 495 kg | € 290,00 | 58,6 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-21 |
| Tayfun | tayfun_15kg | Pieterpellets | pallet | 495 kg | € 290,00 | 58,6 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-18 |
| Badger | Badger premium witte ENplus A1 houtpellets | pallet 30 zakken à 15 kg | JRM Pellets | half_pallet | 450 kg | € 265,00 | 58,9 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Tartak Olczyk | tartak_olczyk_xkg | Pieterpellets | pallet | 1050 kg | € 619,00 | 59,0 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-16 |
| Excellent Selection | Excellent Selection Biomassa - Premium houtpellets 975kg | Pieterpellets | pallet | 975 kg | € 579,00 | 59,4 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Vita Holz | Vita Holz Pellets - 66 zakken x 15 kg = 990 kg | Ron's Warmte | pallet | 990 kg | € 589,00 | 59,5 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger premium witte ENplus A1 houtpellets losse zak van 15 kg | JRM Pellets | zak | 15 kg | € 9,00 | 60,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Badger | Badger houtpellets – EN+A1 & DIN+ (Kies je uitvoering: 2 pallets ( | Houtpellets Online EU | pallet | 1980 kg | € 1.189,00 | 60,1 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| NRW | NRW pellets | Pellets.nl | pallet | 990 kg | € 599,75 | 60,6 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Agricola Orange | Agricola ORANGE - Halve pallet | Ecoflame | half_pallet | 450 kg | € 279,00 | 62,0 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Pure Power | Pure Power ENplus – Losse zakken | Onlinepelletkorrels.nl | zak | 15 kg | € 9,30 | 62,0 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-21 |
| My Premium Pellets | My Pellets (wit) – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 1/2 pallet ( | Houtpellets Online EU | pallet | 450 kg | € 290,00 | 64,4 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Mercer | Mercer pellets 495kg | Pieterpellets | pallet | 495 kg | € 320,00 | 64,6 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| TASK | TASK pellets 480kg | Pieterpellets | pallet | 480 kg | € 315,00 | 65,6 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Premium Selection | premium_selection_xkg | Pieterpellets | pallet | 480 kg | € 315,00 | 65,6 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-18 |
| NRW | NRW pellets 495kg | Pieterpellets | pallet | 495 kg | € 325,00 | 65,7 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Pure Power | Pure Power 880kg 88x10kg | Pieterpellets | pallet | 880 kg | € 579,00 | 65,8 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Prima Pellets | prima_pellets_15kg | Xylo | pallet | 525 kg | € 346,79 | 66,1 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-21 |
| Mercer | Mercer pellets 780kg 78x10kg | Pieterpellets | pallet | 780 kg | € 519,00 | 66,5 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Top Pellets | top_pellets_10kg | Xylo | half_pallet | 480 kg | € 321,98 | 67,1 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-07 |
| Tartak Olczyk | tartak_olczyk_xkg | Pieterpellets | pallet | 525 kg | € 355,00 | 67,6 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-16 |
| Verba | Verba Premium Pellets (wit) – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 1 | Houtpellets Online EU | pallet | 450 kg | € 309,00 | 68,7 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Agriselect | agriselect_xkg | Xylo | pallet | 495 kg | € 343,50 | 69,4 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-21 |
| Pure Power | pure_power_15kg | Pieterpellets | pallet | 495 kg | € 345,00 | 69,7 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-18 |
| Excellent Selection | Excellent Selection Biomassa - Premium houtpellets 480kg | Pieterpellets | pallet | 480 kg | € 335,00 | 69,8 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Vita Holz | vita_holz_15kg | Xylo | pallet | 450 kg | € 319,00 | 70,9 ct/kg | verdwenen | | 2026-09-07 |
| Badger | Badger Pellets - 1/2 pallet - 30 zakken x 15 kg = 450 kg | Ron's Warmte | pallet | 450 kg | € 329,00 | 73,1 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| Vita Holz | Vita Holz houtpellets – Halve pallet (450 kg) (Aantal: Pallet 450 kg ( | Rijnen BV | half_pallet | 450 kg | € 329,00 | 73,1 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-24 |
| Plospan | Plospan (bruin) Houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 1/2 pallet (39 | Houtpellets Online EU | pallet | 390 kg | € 299,00 | 76,7 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Mercer | Mercer pellets 390kg | Pieterpellets | pallet | 390 kg | € 305,00 | 78,2 ct/kg | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| My Premium Pellets | My Pellets (wit) – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 15 zak / 225 | Houtpellets Online EU | pallet | 225 kg | € 199,00 | 88,4 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Verba | Verba Pellets – houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 15 zak / 225 kg | Houtpellets Online EU | pallet | 225 kg | € 199,00 | 88,4 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Plospan | Plospan (bruin) Houtpellets EN+A1 (Kies je uitvoering: 15 zak / 150 kg | Houtpellets Online EU | pallet | 150 kg | € 150,00 | 100,0 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-29 |
| Pelfin | Pelfin Bruin 12,5kg 70% loofhout 30% naaldhout houtpellets Hele Pallet | Walco Retail | pallet | 525 kg | € 550,00 | 104,8 ct/kg | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-24 |
| HS Timber | Testpakket Houtpellets 4x5kg | Verba, Jaso, Agricola & HS Timber | JRM Pellets | zak | 20 kg | € 22,00 | 110,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-29 |
| HS Timber | Testpakket Houtpellets 4x5kg | Verba, Jaso, Agricola & HS Timber | JRM Pellets | zak | 20 kg | € 22,00 | 110,0 ct/kg | verdwenen | shopify_api | 2026-09-24 |
| Biomasa | Excellent pellets (wit) | Houtpellets Midden-Nederland | pallet | 975 kg | | | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| HS Timber | HS Timber naaldhoutpellet EN+A1, 990 kg, 66 zakken, afgehaald | Xylo | pallet | 990 kg | | | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-29 |
| Top Pellets | Top Pellets Excellent - Hele pallet houtpellets | Top Pellets Europe B.V. | pallet | 990 kg | | | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Pelfin | Pelfin houtpellets premium quality EN A1 | Xylo | pallet | 1050 kg | | | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Badger | Badger houtpellets – EN+A1 & DIN+ | Houtpellets Online EU | zak | 15 kg | € 209,00 | (13,933 verworpen) | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-26 |
| Plospan | Plospan (bruin) Houtpellets EN+A1 | Houtpellets Online EU | zak | 10 kg | € 150,00 | (15,000 verworpen) | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-26 |
| My Premium Pellets | My Premium Pellets ENplus A1 Houtpellets pallet met 30 x 15 kg | 450kg | JRM Pellets | half_pallet | 990 kg | | | verdwenen | shopify_api | 2026-09-24 |
| Verba | Verba 100% naaldhoutpellets ENplus A1 pallet met 70 zakken x 15KG | 10 | JRM Pellets | pallet | 999 kg | | | verdwenen | shopify_api | 2026-09-24 |
| Fire Sticks | Fire Sticks Pellets hele pallet – Enplus A1 – 6mm (Hoeveelheid: Zak 15 | PelletVoordeel Hoeselt | pallet | | € 6,30 | | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-24 |
| Fire Sticks | Fire Sticks Pellets halve pallet – Enplus A1 – 6mm (Hoeveelheid: Zak 1 | PelletVoordeel Hoeselt | half_pallet | | € 6,30 | | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-24 |
| My Premium Pellets | My Premium Pellets – Hele Pallet (65x15Kg) (Hoeveelheid: Zak 15Kg) | PelletVoordeel Hoeselt | pallet | 975 kg | € 6,60 | (0,007 verworpen) | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-24 |
| My Premium Pellets | My Premium Pellets halve pallet (33x15Kg) (Hoeveelheid: Zak 15Kg) | PelletVoordeel Hoeselt | half_pallet | 495 kg | € 6,60 | (0,013 verworpen) | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-24 |
| Ten Damme | Ten Damme Houtpellets | Volle pallet | doosjehout.nl | pallet | | € 539,00 | | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-24 |
| Energy | Energy Pellets Excellent afhalen | DETO pellets stookgroen.nl | pallet | 1000 kg | € 8,70 | (0,009 verworpen) | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-24 |
| HS Timber | HS Timber naaldhoutpellet EN+A1, 990 kg, 66 zakken, afgehaald | Xylo | pallet | 990 kg | | | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Verba | Verba Premium houtpellets (1 Pallet (70 zakken)) | Zeeuwse houtpellets | pallet | | € 509,95 | | verdwenen | shopify_api | 2026-09-24 |
| Pure Power | Pure Power ENplus 88 zakken van 10 KG | Onlinepelletkorrels.nl | zak | 10 kg | € 610,00 | (61,000 verworpen) | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-21 |
| Jaso Excellent | Jaso Excellent houtpellets – Enplus A1 – 6mm – 15g – Losse zakken | Onlinepelletkorrels.nl | zak | 975 kg | € 9,10 | (0,009 verworpen) | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-21 |
| Pure Power | Pure Power ENplus 5-sterren 30 zakken – Halve pallet | Onlinepelletkorrels.nl | half_pallet | | € 423,00 | | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-21 |
| NRW | NRW pellets | Pellets.nl | zak | | € 599,75 | | verdwenen | woocommerce_api | 2026-09-21 |
| Top Pellets | Top Pellets Excellent - Hele pallet houtpellets | Top Pellets Europe B.V. | pallet | 990 kg | | | verdwenen | llm_crawl | 2026-09-21 |
| Agriselect | agriselect_xkg | Xylo | pallet | 975 kg | | | verdwenen | | 2026-09-21 |
| Badger | badger_15kg | Xylo | pallet | 900 kg | | | verdwenen | | 2026-09-21 |